Neurensics - Research consultant

De vacature

Info:

 • Plaats: Amsterdam
 • Uren:  fulltime
 • Contact / Vragen: 

  mailto:steven@neurensics.com

Bij Neurensics zijn we op zoek naar een Research consultant om ons team te komen versterken. (fulltime Amsterdam)

Over ons

Neurensics is een consumer neuroscience onderzoeks- en adviesbureau. We bieden een combinatie van impliciet en expliciet onderzoek en geven daarmee antwoord op relevante marketingvraagstukken van onze klanten. Daardoor groeien we en zoeken we collega’s. Deel je onze passie voor het willen begrijpen van consumentengedrag en ben je toe aan een nieuwe uitdaging, dan ben je welkom in ons team.

Over de baan

De focus van Neurensics ligt op impliciete metingen waarmee we het gedrag van consumenten voorspellen. Wij kijken naar de invloed van reclames, merken en prijzen, en meten de onderliggende gedachten, emoties en drijfveren van de consument door middel van state of the art technieken als MRI, EEG en gedragstaken. Vanuit ons kantoor aan de Universiteit van Amsterdam doen wij nationaal en internationaal onderzoek voor ’s werelds grootste merken.

Wij zoeken

Wij zijn op zoek naar een research consultant, de verbindende schakel tussen klanten en onderzoek. Je bent in staat tot het zelfstandig opbouwen en onderhouden van een klantenkring. Jij formuleert marketing vragen van (potentiële) klanten op scherpe wijze en bedenkt hoe deze door middel van onderzoek beantwoord kunnen worden. Je werkt toe naar het bouwen van een eigen vertical binnen Neurensics.

Wij bieden

Wij bieden je een marktconform salaris met een bonusregeling gericht op performance maximalisatie.

Over jouw

 • Je hebt 2-6 jaar werkervaring in marktonderzoek.
 • Je bent sterk in de acquisitie van nieuwe, en retentie van bestaande, klanten.
 • Je hebt een eigen, uitgebreid, netwerk van contacten.
 • Je hebt een WO-studie afgerond.
 • Bij voorkeur ervaring met een voor Neurensics relevant inhoudelijk gebied (bijv. pricing, branding, marketing, etc).
 • Je hebt passie voor het willen begrijpen van consumentengedrag
 • Je bent een, op resultaat gerichte, zelfstarter.

Solliteer

Wil je ons team komen versterken als Research consultant? Dan horen we graag van je! Deadline 26 september.

Als je nog vragen hebt, neem contact op met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Andere vacatures

Conjoint.ly - Market Research Manager
Neurensics - Growth Marketeer
Right Marktonderzoek - Senior marktonderzoeker/projectleider
Neurensics - Research consultant
Blauw Research B.V. - Project Coördinator Customer Experience
Atlas voor gemeenten - senior onderzoeker ruimtelijke/stedelijke economie

Meer MOA


Kennispartners van Daily Data Bytes

MOA is een

CRKBO Instelling CMYK

Contact

MOA, Expertise Center voor Marketing-insights, Onderzoek & Analytics

VIDA-gebouw
Kabelweg 57, 2e verdieping
1014 BA Amsterdam
+31 20 5810710
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.