Neurensics - Growth Marketeer

De vacature

Info:

 • Plaats: Amsterdam
 • Uren:  Fulltime
 • Contact / Vragen: 

  Neem contact op met steven@neurensics.com

Bij Neurensics zijn we op zoek naar een Growth Marketeer om ons team te komen versterken.

Over ons

Neurensics is een consumer neuroscience onderzoeks- en adviesbureau. We bieden een combinatie van impliciet en expliciet onderzoek en geven daarmee antwoord op relevante marketingvraagstukken van onze klanten. Daardoor groeien we en zoeken we collega’s. Deel je onze passie voor het willen begrijpen van consumentengedrag en ben je toe aan een nieuwe uitdaging, dan ben je welkom in ons team.

Over de baan

De focus van Neurensics ligt op impliciete metingen waarmee we het gedrag van consumenten voorspellen. Wij kijken naar de invloed van reclames, merken en prijzen, en meten de onderliggende gedachten, emoties en drijfveren van de consument door middel van state of the art technieken als MRI, EEG en gedragstaken. Vanuit ons kantoor aan de Universiteit van Amsterdam doen wij nationaal en internationaal onderzoek voor ’s werelds grootste merken.

Wij zoeken

Wij zijn op zoek naar een collega die het voortouw neemt in onze autonome groei. Je bent de schakel tussen mensen met een interesse in marktonderzoek en Neurensics. Je werkt aan lead generation en follow-up, voornamelijk via internet en een nieuw op te zetten CRM-systeem. Daarnaast creëer je content die aan (potentiële) klanten laat zien hoe Neurensics kan helpen met het beantwoorden van markt- en onderzoeksvragen.

Wij bieden

Wij bieden je een marktconform salaris met een bonusregeling gericht op performance maximalisatie.

Over jouw

 • Je hebt 2-4 jaar werkervaring met online lead generation.
 • Je bent thuis in het opzetten en bijhouden van een CRM-systeem.
 • Hebt affiniteit met SEO, website-analyse en het schrijven van passende content.
 • Je hebt een WO-studie afgerond.
 • Je hebt passie voor het willen begrijpen van consumentengedrag.
 • Je bent een, resultaatgerichte, zelfstarter.

Solliteer

Wil je ons team komen versterken als Growth Marketeer, dan horen we graag voor 26 september van je. Als je nog vragen hebt, neem contact op met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Andere vacatures

Conjoint.ly - Market Research Manager
Neurensics - Growth Marketeer
Right Marktonderzoek - Senior marktonderzoeker/projectleider
Neurensics - Research consultant
Blauw Research B.V. - Project Coördinator Customer Experience
Atlas voor gemeenten - senior onderzoeker ruimtelijke/stedelijke economie

Meer MOA


Kennispartners van Daily Data Bytes

MOA is een

CRKBO Instelling CMYK

Contact

MOA, Expertise Center voor Marketing-insights, Onderzoek & Analytics

VIDA-gebouw
Kabelweg 57, 2e verdieping
1014 BA Amsterdam
+31 20 5810710
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.